Pierre Thevenin oljemålning

Pierre Thevenin oljemålning
Pierre Thevenin oljemålning
Pierre Thevenin oljemålning
Pierre Thevenin oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THÉVENIN, Pierre (1905-1950): Bymotiv, signerad och daterad 29, olja på duk, 53x72 cm

Dukskador

110271

2011-11-17