Servisdelar i porslin Blå Blom Gustavsberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVISDELAR, ca 31st., porslin, "Blå Blom", Gustavsberg, bestående av, 4 tallrikar, 4 djupa, 5 dessert, 6 djupa dessert, 6+1 assietter, 5 tekoppar med fat, diverse extra fat medföljer

Smärre enstaka nagg, slitage

110300

2011-11-17