Servisdelar i porslin Blå Blom Gustavsberg
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVISDELAR, ca 31st., porslin, "Blå Blom", Gustavsberg, bestående av, 4 tallrikar, 4 djupa, 5 dessert, 6 djupa dessert, 6+1 assietter, 5 tekoppar med fat, diverse extra fat medföljer
Smärre enstaka nagg, slitage
110300
2011-11-17