Tord Leander Engström akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): Komposition, signerad och daterad Tord-57, akvarell, 48x59 cm

110304

2011-11-19