Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1960-tal, Danmark, teak, med hylla och barskåp på baksidan, höjd 74, 129x69 cm, nyckel finns till barskåp
Bruksslitage
110310
2011-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här