Skrivbord med barskåp i teak

Skrivbord med barskåp i teak
Skrivbord med barskåp i teak
Skrivbord med barskåp i teak
Skrivbord med barskåp i teak
Skrivbord med barskåp i teak
Skrivbord med barskåp i teak
Skrivbord med barskåp i teak
Skrivbord med barskåp i teak

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1960-tal, Danmark, teak, med hylla och barskåp på baksidan, höjd 74, 129x69 cm, nyckel finns till barskåp

Bruksslitage

110310

2011-11-18