Figurin Nymphenburg porslin

Figurin Nymphenburg porslin
Figurin Nymphenburg porslin
Figurin Nymphenburg porslin
Figurin Nymphenburg porslin
Figurin Nymphenburg porslin
Figurin Nymphenburg porslin

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st., rokokostil, Nymphenburg, 1900-tal, vitt porslin, höjd 14-18 cm

Nagg, delar saknas

110314

2011-11-16