Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 2 st., rokokostil, Nymphenburg, 1900-tal, vitt porslin, höjd 14-18 cm
Nagg, delar saknas
110314
2011-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här