Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 3 st., vitt porslin, 1900-tal, en Nymphenburg, 1800-talsstil, 2 av Triebner, 1700-talsstil, höjd 16-36 cm
Skador, delar saknas
110316
2011-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här