Figurin Nymphenburg, Triebner

Figurin Nymphenburg, Triebner
Figurin Nymphenburg, Triebner
Figurin Nymphenburg, Triebner
Figurin Nymphenburg, Triebner
Figurin Nymphenburg, Triebner
Figurin Nymphenburg, Triebner

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 3 st., vitt porslin, 1900-tal, en Nymphenburg, 1800-talsstil, 2 av Triebner, 1700-talsstil, höjd 16-36 cm

Skador, delar saknas

110316

2011-11-16