Badrumsskåp Brevatto
Vollendet
2011-11-17
110321
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
BADRUMSSKÅP, Italien 1960-tal, Castrore Brevatto, vit och svart plast, höjd 48, 70x14 cm
Bruksslitage