Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BADRUMSSKÅP, Italien 1960-tal, Castrore Brevatto, vit och svart plast, höjd 48, 70x14 cm
Bruksslitage
110321
2011-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här