Figurin Meissen

Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINGRUPPER, 2 st., snarlika, Meissen, putti vid eldstad, höjd 8,5 cm

Skador, nagg

110328

2011-11-16