Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, gevärets längd 133 cm
Slitage, hansprinten saknas på pistolen
110368
2011-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här