Helmer Åslund gouache

Helmer Åslund gouache
Helmer Åslund gouache
Helmer Åslund gouache
Helmer Åslund gouache

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅSLUND, Helmer (1900-tal): Det flammande svärdet, gouache, signerad och daterad ÅSÖ -60, 70x45 cm

110405

2011-11-17