Helmer Åslund gouacher

Helmer Åslund gouacher
Helmer Åslund gouacher

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅSLUND, Helmer (1900-tal): Gouacher, 2 st, signerade ÅSÖ, en daterad a tergo 1958, 62x13 resp 31x15,5 cm

110408

2011-11-17