Carl Wilhelmson akvarell

Carl Wilhelmson akvarell
Carl Wilhelmson akvarell
Carl Wilhelmson akvarell
Carl Wilhelmson akvarell
Carl Wilhelmson akvarell
Carl Wilhelmson akvarell

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WILHELMSON, Carl (1866-1928): Franskt landskap
signerad och daterad C. Wilhelmson -93, akvarell med täckvitt, 23x29 cm

110499

2011-11-18