Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MYNTSKÅP,1800-tal, tvådelat, valnötsfanerat, inrett med myntfack, höjd 178, 94x46 cm
Proveniens: Kungliga Myntkabinettet
Skador, lådor saknas, nycklar saknas, skev lucka
110500
2011-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här