Myntskåp 1800-tal

Myntskåp 1800-tal
Myntskåp 1800-tal
Myntskåp 1800-tal
Myntskåp 1800-tal
Myntskåp 1800-tal
Myntskåp 1800-tal
Myntskåp 1800-tal
Myntskåp 1800-tal

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MYNTSKÅP,1800-tal, tvådelat, valnötsfanerat, inrett med myntfack, höjd 178, 94x46 cm
Proveniens: Kungliga Myntkabinettet

Skador, lådor saknas, nycklar saknas, skev lucka

110500

2011-11-19