Ernfried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): "Wid Nyckelviken", monogramsignerad EW, olja på pannå, 20,5x28 cm

110506

2011-11-18