Rune Rockström blandteknik

Rune Rockström blandteknik
Rune Rockström blandteknik
Rune Rockström blandteknik
Rune Rockström blandteknik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROCKSTRÖM, Rune (1898-1983): "Inloppet - Utsikt mot Gamla Stan", signerad och daterad Rune Rockström 1940, blandteknik på papper, 24,5x33 cm

110507

2011-11-18