Pär Gunnar Thelander färgetsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): " Korv med potatis", signerad PG Thelander, 140/180, färgetsning, 48x64 cm

110514

2011-11-18