Bo Carlsson färglitografi

Bo Carlsson färglitografi
Bo Carlsson färglitografi
Bo Carlsson färglitografi
Bo Carlsson färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

1 200 SEK

LARSSON, Bo (född 1945): Motiv från Slussen, signerad Bo Larsson, VII/ XX, färglitografi, 31x41 cm

110521

2011-11-18