Jaques Iobbe-Duval oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IOBBE-DUVAL, Jaques (född 1854-?): Skogsmotiv, signerad, olja på duk, 49x61 cm

110582

2011-11-17