Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SCHMITERLÖW, Bertram (1920-2002): "Sommarlandskap" motiv från Argentina, signerad och daterad 46, akvarell, 39x23 cm
Zustandsbeschreibung
110614
2011-11-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner