Schmitterlöw akvarell

Schmitterlöw akvarell
Schmitterlöw akvarell
Schmitterlöw akvarell
Schmitterlöw akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

SCHMITERLÖW, Bertram (1920-2002): "Sommarlandskap" motiv från Argentina, signerad och daterad 46, akvarell, 39x23 cm

Zustandsbeschreibung

110614

2011-11-18