Brevpressar bl a i porfyr

Brevpressar bl a i porfyr
Brevpressar bl a i porfyr

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BREVPRESS, bl.a. i porfyr, 1900-tal, 8,5x8,5 resp 16x9,5 cm

Nagg, en limmad marmorknopp

110617

2011-11-18