Stig Åke Lund oljemålning

Stig Åke Lund oljemålning
Stig Åke Lund oljemålning
Stig Åke Lund oljemålning
Stig Åke Lund oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUND, Stig Åke (född 1932): Riddarholmen, signerad S Å L, olja på pannå, 33x47 cm

110700

2011-11-19