Jubileumsportfölj Vikmanshyttan
Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
JUBILEUMSPORTFÖLJ från stentryckeriet i Vikmanshyttan, "Till minne av Rolf Jansson", litografier av Roland Svensson , Karl-Axel Pehrson, Mona Huss Vallin, Lennart Sand (totalt 4 st), samtliga signerade 44/290
110830
2011-11-20