Lennart Sand "Kungsörn"

Lennart Sand
Lennart Sand
Lennart Sand
Lennart Sand

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAND, Lennart (född 1946): Kungsörn, portfölj med sex färglitografier, 1990-91, Vikmanshyttan, signerade Lennart Sand, 97/280, bladstorlek 60x80 cm

Obetydliga vattenskador i marginalen

110833

2011-11-20