Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAND, Lennart (född 1946): 5 st , signerade och daterade Lennart Sand 93, numrerade, färglitografier med vattenstämpel Vikmanshyttan, (varav 4 lika)
110835
2011-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här