Lennart Sand litografier

Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAND, Lennart (född 1946): 5 st , signerade och daterade Lennart Sand 93, numrerade, färglitografier med vattenstämpel Vikmanshyttan, (varav 4 lika)

110835

2011-11-20