Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
ARMBANDSUR, 14 st., två med urtavlor med bla Harley Davidson, Indian, Kawasaki, GAME & WATCH SPEL, 2 st, Donkey Kong samt Donkey Kong jr, SILVERMEDALJ, Apollo 11, 1969
Slitage, skador
110837
2011-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här