Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARCACCIO, Fabian (Argentina född 1963): Untitled,
signerad och daterad Marcaccio 93, tusch på papper, 69x49 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
110838
2011-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här