Fabian Marcaccio tusch

Fabian Marcaccio tusch
Fabian Marcaccio tusch
Fabian Marcaccio tusch
Fabian Marcaccio tusch

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARCACCIO, Fabian (Argentina född 1963): Untitled,
signerad och daterad Marcaccio 93, tusch på papper, 69x49 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

110838

2011-11-20