Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Segelbåt vid Julaftons fyr", signerad R.Ljunggren, 35/250, färglitografi, 23x31 cm

110854

2011-11-19