Sigrid Hjertén akvarell

Sigrid Hjertén akvarell
Sigrid Hjertén akvarell

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HJERTÉN, Sigrid (1885-1948): Naken modell, akvarell på papper, 78x124 cm

Pappersskador

110914

2011-11-19