Klubbat för:
36 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HJERTÉN, Sigrid (1885-1948): Naken modell, akvarell på papper, 78x124 cm
Pappersskador
110914
2011-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här