Eric Orr oljemålning

Eric Orr oljemålning
Eric Orr oljemålning
Eric Orr oljemålning
Eric Orr oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORR, Eric (USA 1939-1998): Night shift, signerad och daterad på baksidan Orr -90, olja på duk, 101x86,5 cm PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

110926

2011-11-19