Kurt Jungstedt akvarell

Kurt Jungstedt akvarell
Kurt Jungstedt akvarell
Kurt Jungstedt akvarell
Kurt Jungstedt akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGSTEDT, Kurt (1894-1963): Sydländskt motiv med kvinna med blomsterkorg, akvarell, signerad Jungstedt, 35x17 cm

110937

2011-11-20