Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUNGSTEDT, Kurt (1894-1963): Sydländskt motiv med kvinna med blomsterkorg, akvarell, signerad Jungstedt, 35x17 cm
110937
2011-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här