Hjördis Breide oljemålning

Hjördis Breide oljemålning
Hjördis Breide oljemålning
Hjördis Breide oljemålning
Hjördis Breide oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BREIDE, Hjördis (1901-1986): Komposition, signerad Breide, olja på duk, 68x88 cm

110944

2011-11-22