Golvur 1700-tal England
2011-11-21
110973
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GOLVUR, 1700-talets andra hälft, England, fodral i mahogny, höjd 224, pendel, nyckel samt lod medföljer
Nykel till luckan saknas