Golvur 1700-tal England
Valmis
2011-11-21
110973
| Korkein tarjous | 6 400 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
GOLVUR, 1700-talets andra hälft, England, fodral i mahogny, höjd 224, pendel, nyckel samt lod medföljer
Nykel till luckan saknas