Golvur 1700-tal England

Golvur 1700-tal England
Golvur 1700-tal England
Golvur 1700-tal England
Golvur 1700-tal England
Golvur 1700-tal England
Golvur 1700-tal England

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

GOLVUR, 1700-talets andra hälft, England, fodral i mahogny, höjd 224, pendel, nyckel samt lod medföljer

Nykel till luckan saknas

110973

2011-11-21