Urna Kåge

Urna Kåge
Urna Kåge
Urna Kåge
Urna Kåge
Urna Kåge
Urna Kåge
Urna Kåge
Urna Kåge
Urna Kåge
Urna Kåge

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, med lock, signerad Kåge Gustavsberg 1928, höjd 27 cm

Locket med lagning

110985

2011-11-22