Skulpturgrupp Triebner

Skulpturgrupp Triebner
Skulpturgrupp Triebner
Skulpturgrupp Triebner
Skulpturgrupp Triebner
Skulpturgrupp Triebner
Skulpturgrupp Triebner

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SKULPTURGRUPP, porslin, Ens & Eckert Triebner, omkring 1900, höjd 43 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, lagningar

110992

2011-11-22