Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SKULPTURGRUPP, porslin, Ens & Eckert Triebner, omkring 1900, höjd 43 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, lagningar
110992
2011-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner