Sjuan på hjul av Arne Jacobsen
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KARMSTOL PÅ HJUL, "Sjuan", Arne Jacobsen, ARNE JACOBSEN, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark 1964, förkromat underrede på hjul, svart skinnklädsel, etikettmärkt FH MADE IN DENMARK 1164 BY FRITZ HANSEN, höjd 83 cm
Slitage, skinnet något krackelerat
111040
2011-11-23