Sjuan på hjul av Arne Jacobsen

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARMSTOL PÅ HJUL, "Sjuan", Arne Jacobsen, ARNE JACOBSEN, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark 1964, förkromat underrede på hjul, svart skinnklädsel, etikettmärkt FH MADE IN DENMARK 1164 BY FRITZ HANSEN, höjd 83 cm

Slitage, skinnet något krackelerat

111040

2011-11-23