Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Paris flanörer, enligt uppgift av konstnärerna Ernst Josephsson samt Hugo Birger med modeller, olja på duk, osignerad, 34x45 cm
Dukskador, lagning, smärre hål
111051
2011-11-21