Lennart Rodhe blandteknik färgkrita akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, blandteknik/ färgkrita och akvarell, 28x33 cm

111067

2011-11-20