Anna Micro Johansson olja

Anna Micro Johansson olja
Anna Micro Johansson olja
Anna Micro Johansson olja
Anna Micro Johansson olja
Anna Micro Johansson olja
Anna Micro Johansson olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MICRO JOHANSSON, Anna (samtida): "Sollentuna I - miljonprogrammet", signerad och daterat a tergo, olja på duk, 92x52 cm

111092

2011-11-20