Petter Zennström olja

Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ZENNSTRÖM, Petter (född 1945): Komposition, monogramsignerad och daterad PZ 89, olja på duk, 43,5x100 cm

111097

2011-11-21