Meissen figurgrupp

Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURGRUPP, Meissen, omkring 1900, Apollo i solvagnen efter Kändler, polykrom målad dekor, höjd 30, längd 42 cm

Skador och större lagningar

111125

2011-11-21