Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, barockstil, 1800-tal, träskuren dekor, märkt "DS 1651", skulpterad benställning, höjd med benställning 156, 79x37 cm
smärre skador
111127
2011-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här