SKÅP, barockstil, 1800-tal, märkt "DS 1651"

SKÅP, barockstil, 1800-tal, märkt

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SKÅP, barockstil, 1800-tal, träskuren dekor, märkt "DS 1651", skulpterad benställning, höjd med benställning 156, 79x37 cm

Kuntoraportti

smärre skador

111127

Päivämäärä:

2011-11-24