SKÅP, barockstil, 1800-tal, märkt "DS 1651"
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SKÅP, barockstil, 1800-tal, träskuren dekor, märkt "DS 1651", skulpterad benställning, höjd med benställning 156, 79x37 cm
Kuntoraportti
smärre skador
111127
Päivämäärä:
2011-11-24