Karta av Guillaume L´Isle

Karta av Guillaume L´Isle
Karta av Guillaume L´Isle

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARTA, "Theatrum historicum pars Orientalis", L´ISLE, Guillaume de, 1700-tal

Gulnad, smärre skador

111136

2011-11-21