Skyltupphängning

Skyltupphängning
Skyltupphängning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKYLTUPPHÄNGNING, 1700-tal, smide, total längd 128 cm, varav vägginfästning 12 cm
Proveniens: Från ett badhus i Gamla stan

Skylt saknas, en skruv av

111139

2011-11-21