Karl Axel Pehrson akvarell

Karl Axel Pehrson akvarell
Karl Axel Pehrson akvarell
Karl Axel Pehrson akvarell
Karl Axel Pehrson akvarell

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Komposition, signerad KA Pehrson -57, akvarell, 30x34 cm

111183

2011-11-21