Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Komposition, signerad KA Pehrson -57, akvarell, 30x34 cm
111183
2011-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här