Tennfat 1700/1800-tal

Tennfat 1700/1800-tal
Tennfat 1700/1800-tal
Tennfat 1700/1800-tal
Tennfat 1700/1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, tenn, otydliga stämplar, 1700/1800-tal, diameter 42 cm

Lagning

111184

2011-11-23