Samearbeten bl a Esaias Poggats

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

KÅSA, daterad 1936, SKED, signerad E Poggats (Esaias), samearbete, ben, snidat trä, dekor av renar, längd 14 resp 19 cm

Skeden med nagg

111205

2011-11-22