Klubbat för:
2 200 SEK
1 000 SEK
KÅSA, daterad 1936, SKED, signerad E Poggats (Esaias), samearbete, ben, snidat trä, dekor av renar, längd 14 resp 19 cm
Skeden med nagg
111205
2011-11-22